Miu Miu topánky
Miu Miu topánky
Do aukcie venoval(a): Jarka Švaleková a Martina Himi
Originálna cena produktu: 670
Vydražená cena
85.00 EUR
Koniec aukcie: 23.05.2019 21:00
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: Miu Miu topánky
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

Farba: tmavo hnedá

 

Veľkosť: 41 Výška opätku: 13 cm. Výška platformy: 3 cm

 

Materiál: Koža + kov

 

Detaily pre fajnšmekerky:

Miu Miu je dcérskou líniou značky Prada a svoje meno dostala podľa prezývky zakladateľky značky, Miuccie Prada. Je avantgardná, mladistvá, bláznivejšia než Prada a tieto topánky dokonale zosobňujú filozofiu a ducha značky. Odkedy je Miu Miu pevnou súčasťou high fashion, stavia na známe tváre a superkvalitnú módu, akú vyváža Taliansko do sveta.

 

Čo na to stylistka:

Keď sa topánky stanú šperkom, aj tak možno opísať tieto (prekvapujúco pohodlné)  "dreváky" s otvorenou špičkou. Ide o skutočne výnimočný kúsok a preto si vyžaduje aj výnimočný styling. Čo tak nôžku zakryť do sieťovaných pančúch, k tomu džínsy a boho blúzku? Festivalový look na jednotku!

 

Stav produktu: 95 %

Raz obuté v super stave a pôvodnom balení.

styleme

Do aukcie venovali:  Jarka Švaleková a Martina Himi

Jarka a Martina tvoria tím Style Me Today, ktorý sa venuje imidžovému poradenstvu, personal shoppingu a organizácii šatníkov. A sú to perfektné štýlové ženy, ktoré majú svoju rubriku v Madam EVE. Kuknite aj ich insta #stylemetodaysk

 

"Vybíjané členkové čižmičky Miu Miu sú ako stvorené pre extravagantné duše. Krásne vyniknú s jednoduchým outfitom ako úžasný "statement shoe". Pevne veríme, že si nájdu novú majiteľku, ktorá ich bude nosiť ešte veľa rokov. Radi sme nimi podporili Eva Charity Bazaar, aj keď len symbolicky."