VALENTINO Rockstud kabelka
VALENTINO Rockstud kabelka
Do aukcie venoval(a): MUDr. Alena Pallová
Originálna cena produktu: 1550
Vydražená cena
550.00 EUR
Koniec aukcie: 10.06.2019 20:30
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: VALENTINO Rockstud kabelka
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

Farba: multicolor

 

Rozmery: 20 x 16 x 9 cm. K dispozícii odnímateľné ramienko v dĺžke cca. 110 cm.

 

Materiál: koža so zlatými ostňami

 

Detaily pre fajnšmekerky:

Valentino Garavani je pojem a ikona, vyše päťdesiat rokov symbol luxusných a zmyselných ženských rób a najmä svojej špeciálnej Valentino červenej farby. Je kráľom červených kobercov a keďže oblieka najkrajšie ženy sveta, je logické, že kúsok s V-éčkom musíte mať aj vy! Rozkošné nežné pastelky vám rozjasnia každý deň.

 

Čo na to stylistka:

Pastely sú horúcim trendom jarnej sezóny, no v kombinácii s ikonickými hrotmi, typickými pre značku Valentino, vyznievajú ešte luxusnejšie. Zmrzlinové farbičky sa hodia predovšetkým k letným šatám. Pastel k pastelu, tón v tóne. To je heslo,  ktorého sa pri stylingu držte. Žltá, staroružová, pistáciová, baby blue... V tejto palete farieb nech sa nesie váš outfit.

 

Stav produktu:

90 %

Kabelka nosená minimálne. Veľmi kvalitná koža bez oderov, či poškodení, na niektorých miestach "otlačená". Aj remienka a kovové časti v top kondícii.

Alena Pallova 11 MB

 

MUDr. Alena Pallová

Top dermatologička, ktorá vedie Inštitút estetickej medicíny (IEM) v Pazinku a priniesla na trh svoju vlastnú prírodnú kozmetickú líniu àla Palla.

"Budem šťastná, keď táto kabelka urobí radosť aj niekomu ďalšiemu."