GUCCI kabelka
GUCCI kabelka
Do aukcie venoval(a): Janette Kecskemétiová
Originálna cena produktu: 2 190
Vydražená cena
410.00 EUR
Koniec aukcie: 31.05.2019 21:00
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: GUCCI kabelka
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

Farba: čierna

 

Rozmery: 27 x 18 x 7 cm

 

Materiál: koža + bambus + kovová reťaz

 

Detaily pre fajnšmekerky:

Príbeh Gucci sa začal v dvadsiatych rokoch minulého storočia. Istý Guccio Gucci sa vďaka svojej vášni pre kone rozhodol založiť obchod s koženými doplnkami určenými pre jazdu na koni. Akú ďalekú cestu odvtedy značka prešla! Gucci kabelky nosila Jackie Onnassis, Grace Kelly aj Audrey Hepburn. Táto čierna kráska je z kolekcie Bamboo, ktorá sa znova a znova, v nových obmenách vyskytuje v ponuke značky. Klasická a predsa výnimočná.

 

Čo na to stylistka:

Trend, ktorý sa objavil takmer na všetkých svetových prehliadkach. Použitie rôznorodých materiálov, v tomto prípade koža plus drevo, dotvára sofistikovaný safari look. Po tejto kabelke siahnite v kaki overale, bielych košeľových šatách alebo nohaviciach so zvýšeným pásom a tielku. Nielenže celý look kabelka dotvorí, ale aj podporí hravú časť outfitu. Tento kúsok patrí do rúk vycibrených fashionistiek.

 

Stav produktu:

85 %

Kabelka je v dobrom nosenom stave. Žiadne veľké chybičky krásy, koža má prirodzenú patinu.

janetka

Jej životnou náplňou je pomoc ženám s ochoreniami štítnej žľazy prírodnou cestou (www.olejprezdravie.sk), baterky si dopĺňa cestovaním a vášnivým potápaním. Janette je presvedčená že ľudia by si mali navzájom pomáhať, hlavne tí, ktorí majú v živote viac šťastia, by ho mali rozdávať tým, čo ho majú menej - a preto s radosťou prijala ponuku byť súčasťou EVA CHARITY BAZAAR.

 

"V tomto ročníku Eva Charity Bazaar prispievam kúskom z bambusovej kolekcie Gucci. Nech vám prinesie veľa radosti."