HERMÈS hodvábna šatka Pilotari
HERMÈS hodvábna šatka Pilotari
Do aukcie venoval(a): Anonymná darkyňa
Originálna cena produktu: 415
Vydražená cena
277.00 EUR
Koniec aukcie: 02.06.2019 21:00
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: HERMÈS hodvábna šatka Pilotari
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

Farba: multicolor

 

Rozmery: 90 x 90 cm

 

Materiál: 100 % hodváb

 

Detaily pre fajnšmekerky:

Na začiatku, konkrétne v roku 1937, boli opäť kone! Sedlársky majster Thierry Hermès si otvoril obchod s konskými uzdami, sedlami a postrojmi. Dnes je jeho meno symbolom toho najluxusnejšieho, čo vo svete módy vzniká, vrátane kabeliek, ale napríklad aj parfumov. A samozrejme - ikonických šatiek! Hodvábne šatky Hermès sú ručne maľované, proces trvá niekedy aj mesiac. Látku na ne vyrábajú vo vlastných továrňach, lem je ručne rolovaný a zošívaný. Táto originálna Pilotari Silk Scarf 90 je dizajnom umelca Huberta D. Watriganta. Limitovaná edícia šatiek vyšla v niekoľkých farebných variáciách, my ju ponúkame v nádherných zemitých tónoch.

 

Čo na to stylistka:

Šatky už dávno nie sú doménou starších dám. Práve naopak! Efektne uviazaná šatka okolo hlavy je top témou všetkých fashion weekov. Nosiť ju môžete aj zviazanú do uzlíka okolo krku. Dodá tak stylingu dávku nostalg, pretože retro je stále v kurze, rovnako ako hravé doplnky.

 

Stav produktu:

100 %

Láska na prvý pohľad, šatka v tip top kondícii a pôvodnej krabici.

anonym piktogram

 

Anonymná darkyňa