CHRISTIAN LOUBOUTIN lodičky Pigalle
CHRISTIAN LOUBOUTIN lodičky Pigalle
Do aukcie venoval(a): Katka Luknárová
Originálna cena produktu: 625
Vydražená cena
335.00 EUR
Koniec aukcie: 30.05.2019 21:00
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: CHRISTIAN LOUBOUTIN lodičky Pigalle
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

Farba: nude ružová

 

Veľkosť: 38, výška podpätku 10 cm

 

Materiál: koža + plast

 

Detaily pre fajnšmekerky:

Pozor, tieto mega sexi lodičky pichajú! Za tou červenou na podrážkach stojí kultový parížsky dizajnér, ktorý si kreslil skice topánok už ako tínedžer. Prvé lodičky s červenou podrážkou navrhol už v roku 1993! Odvtedy sa ich ženy nevedia nabažiť a hviezdy sa o ne idú potrhať. Louboutin je macher cez vysokánske opätky, pretože je presvedčený, že sexi žena má mať sexi podopreté nôžky.

 

Čo na to stylistka:

Ikonické pichliače od Louboutina sa snažilo napodobniť množstvo iných značiek. Originál je však len jeden. Nakoľko ide o extravagantný kúsok, nesnažte sa ho outfitom prebiť. Najviac vyniknú v jednoduchom ležérnom stylingu. Cigaretové nohavice po členky alebo džínsy týmto lodičkám urobia najlepšiu službu. Stačí už len prehodiť cez ramená sako a celkový look doplniť minimalistickým topom alebo blúzkou.

 

Stav produktu:

90 %

Pastelková baby pink s malinkými stopami po nosení. Nepoškodené opätky, zodratá podrážka na miestach s najväčším zaťažením pri chôdzi. Inak bez chybičky.

katka luknar

Katka Luknárová

Inšpiratívna žena, ktorá vytvorila úplne nový koncept nakupovania vo svojom Boudoir Boutique neďaleko bratislavského Slavína. Môžete tu stráviť niekoľko hodín, a kochať sa v neskutočných hodvábnych pyžamách, kašmírových svetríkoch, jedinečných šatách, šperkoch, doplnkoch, drobnostiach... Aj nádherné niche vône a doplnky do domácnosti tu Katka má, skrátka - treba vidieť, zažiť. Pre ženy, ktoré už nakupujú inak a z obchodných centier majú husiu kožu:-)

 

„Louboutin Spike Vernis pumps – ikonické lodičky v krásnej neutrálnej pudrovej farbe, ktorá sa vám bude hodiť na každú príležitosť.“