LOUIS VUITTON kabelka ALMA PM
LOUIS VUITTON kabelka ALMA PM
Do aukcie venoval(a): Karin Havierová
Originálna cena produktu: 2350
Aktuálna cena
1,101.00 EUR
Koniec aukcie: 14.12.2017 22:00
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: LOUIS VUITTON kabelka ALMA PM
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

FARBA
Tmavá vínová s monogramom a zlatými kovovými prvkami

VEĽKOSŤ
40 x 30 x 19 cm

MATERIÁL
Vernis/lakovaná koža

STAV PRODUKTU
90%
Málo nosená kabelka ktorá sa bude u vás ešte dediť!

DETAILY PRE FAJNŠMEKERKY
Louis Vuitton v roku 1854 nemohol tušiť, že jeho meno vojde do histórie módy. Práve vtedy začal vyrábať kvalitné cestovné tašky a kufre. Dnes sa tento francúzsky módny dom ráta medzi svetové topky v popularite a jeho luxusné kabelky s monogramom sú najvďačnejšie sústo pre pašerákov a výrobcov fejkov. Každá chce mať svoju Vuittonku! Využite túto príležitosť a vydražte si 100 percentne originálnu a ikonickú Almu, ktorá figuruje v ponuke LV aj dnes! Má nadčasový dizajn, kvalitné spracovanie z lakovanej hovädzej kože a svojim priestorom je dokonalá na každodenné použitie. Je to kabelka na celý život !

Karin HavierovaKARIN HAVIEROVÁ
"Ja som si ju užila, teraz ste na rade vy! Dúfam že vám urobí radosť!"

Harmonel, Centrum zdravia a krásy, Trenčín

Kabelky s emblémom LV sú zárukou kvality a nositeľom luxusu zároveň. Ak aspoň jedna kabelka renomovanej značky, tak nech to je Louis Vuitton. Elegantné línie dopĺňa lakovaná koža v tlmenej vínovej farbe. Kabelka má byť šperkom a táto ním aj bude. Ozdobte sa na najvyššej úrovni.