GUCCI cross body kabelka
GUCCI cross body kabelka
Do aukcie venoval(a): Anonymná darkyňa
Originálna cena produktu: 3 200
Vydražená cena
503.00 EUR
Koniec aukcie: 10.06.2019 21:00
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: GUCCI cross body kabelka
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

Farba: fialová. (textilný remienok červená + tmavomodrá)

 

Rozmery: 18 x 16 x 5 cm. K dispozícii dva nastaviteľné remienky v dĺžke cca. 110 cm.

 

Materiál: koža + textilný remienok

 

Detaily pre fajnšmekerky:

Príbeh Gucci sa začal v dvadsiatych rokoch minulého storočia. Pán Guccio Gucci sa vďaka svojej vášni pre kone rozhodol založiť obchod s koženými doplnkami určenými pre jazdu na koni. Akú ďalekú cestu odvtedy značka prešla! Gucci kabelky nosila Jackie Onnassis, Grace Kelly aj Audrey Hepburn. Táto kráska v našej dražbe zožala taký obrovský úspech, že ju ledva zoženiete. Práve dva originál remienky z nej robia unikátny kúsok.

 

Čo na to stylistka:

Športová elegancia môže byť aj sexi a ženská. Ikonická crossbody kabelka od Gucci je toho najlepším príkladom. Stačí len správny tvar a farba. Kabelku môžete prehodiť cez telo v prípade jednoduchých minimalistických kúskov. Čo tak biele nohavice a tielko? Farebné kontrasty vyznejú v tomto prípade priam luxusne. Vzdajte sa však príliš tmavých farieb na oblečení. Pôsobili by príliš tvrdo.

 

Stav produktu:

90 %

Kabelka nosená minimálne. Veľmi kvalitná koža bez oderov, či poškodení, na niektorých miestach "pokrčená". Aj remienka a kovové časti v top kondícii.  

anonym piktogram

 

Anonymná darkyňa