CHRISTIAN LOUBOUTIN sandále
CHRISTIAN LOUBOUTIN sandále
Do aukcie venoval(a): Katka Luknárová
Originálna cena produktu: 575
Vydražená cena
185.00 EUR
Koniec aukcie: 27.05.2019 21:00
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: CHRISTIAN LOUBOUTIN sandále
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

Farba: cyklámenová s perleťovým leskom

 

Veľkosť: 37,5, výška podpätku 10 cm

 

Materiál: koža

 

 Detaily pre fajnšmekerky:

Jedny legendárne "labute" pre každú EVU! Za tou červenou na podrážkach stojí kultový parížsky dizajnér, ktorý si kreslil skice topánok už ako tínedžer. Prvé lodičky s červenou podrážkou navrhol už v roku 1993! Odvtedy sa ich ženy nevedia nabažiť a hviezdy sa o ne idú potrhať. Louboutin je macher cez vysokánske opätky, pretože je presvedčený, že sexi žena má mať sexi podopreté nôžky.

 

Čo na to stylistka:

Ultra feminínne sandálky od Louboutina majú široké módne využitie. Magenta podporuje ženskú formu, takže romantické kvetované šaty budú v tomto prípade správnou voľbou. Siahnite po hodvábe alebo šifóne s kaskádami volánov a záplave kvetových vzorov v pastelových farbách. Super sexi výzor dosiahnete v kombinácii s puzdrovými šatami.

 

Stav produktu:

90 %

Raz obuté žiarivé pink sandálky. Nepoškodené opätky, zodratá podrážka na miestach s najväčším zaťažením pri chôdzi. Inak bez chybičky.

katka luknar2

 

Katka Luknárová

Inšpiratívna žena, ktorá vytvorila úplne nový koncept nakupovania vo svojom Boudoir Boutique neďaleko bratislavského Slavína. Môžete tu stráviť niekoľko hodín, a kochať sa v neskutočných hodvábnych pyžamách, kašmírových svetríkoch, jedinečných šatách, šperkoch, doplnkoch, drobnostiach... Aj nádherné niche vône a doplnky do domácnosti tu Katka má, skrátka - treba vidieť, zažiť. Pre ženy, ktoré už nakupujú inak a z obchodných centier majú husiu kožu:-)

 

"Krásne lakované sandálky s odnímateľnými remienkami pre sexi look!"