FURLA kabelka mini Metropolis
FURLA kabelka mini Metropolis
Do aukcie venoval(a): CUBE
Originálna cena produktu: 295
Vydražená cena
220.00 EUR
Koniec aukcie: 24.05.2019 21:00
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: FURLA kabelka mini Metropolis
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

Farba: multicolor

 

Rozmery: 16,5 x 13 x 8 cm, dĺžka ramienka 58 cm

 

Materiál: koža

 

Detaily pre fajnšmekerky:

Značka Furla vznikla v roku 1927 a založila ju talianska rodina Furlanetovcov. Špecializujú sa na kvalitné kožené produkty, vyrábané ručne v Taliansku. Od roku 2019 plánujú, po vzore iných značiek, úplne stopnúť používanie pravých kožušín. Pre nás v EVE je Furla značkou dobrej poctivej kože, krásneho nadčasového spracovania a každá kolekcia nás vždy očarí svojimi farbami.

 

Čo na to stylistka:

Móda má baviť! S týmto posolstvom noste aj kabelku značky Furla. Tá vynikne hlavne v kombinácii so šatami. Dlhé boho kúsky, záplavy šifónu, potlačí, kvetov a aplikácií... Choďte proti prúdu. Zabudnite na kontrast, nech sa kabelka v záplave vzorov priam stratí. Mix & match trend sa totiž opäť vrátil na módnu scénu.

 

Stav produktu:

100 %

Kabelka je čisto nová, už len ju zabaliť a poslať našim kuriérom k vám domov.

LOGO CUBE

CUBE

Náš kabelkový a topánkový raj  CUBE predáva top značky ako  Vivienne Westwood, Marc Jacobs, DKNY, Michael Kors či Furla. V predajniach CUBE  Eurovea, Aupark, Avion a Bory MALL nájdete najširší výber kabeliek, peňaženiek, topánok a iných módnych doplnkov od svetových značiek. Alebo si urobte radosť online a popozerajte si niečo pekné na www.moloko.sk

 

"Veríš v SILU LÁSKY? My áno, a chceme to ukázať celému svetu. Preto sme vybrali do Eva Charity Bazaar tento statement v módnom prevedení."