LOUIS VUITTON Sunset Boulevard clutch
LOUIS VUITTON Sunset Boulevard clutch
Do aukcie venoval(a): Katka Luknárová
Originálna cena produktu: 850€
Vydražená cena
425.00 EUR
Koniec aukcie: 03.06.2019 21:00
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: LOUIS VUITTON Sunset Boulevard clutch
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

Farba: karmínovo červená

 

Rozmery: 24x12x3 cm

 

Materiál: lakovaná koža

 

Detaily pre fajnšmekerky:

Louis Vuitton v roku 1854 nemohol tušiť, že jeho meno vojde do histórie módy. Práve vtedy začal vyrábať kvalitné cestovné tašky a kufre. Dnes sa tento francúzsky módny dom ráta medzi svetové topky v popularite a jeho luxusné kabelky s monogramom sú najvďačnejšie sústo pre pašerákov a výrobcov fejkov. Každá chce mať svoju Vuittonku! Využite šancu a vydražte si 100 percentne originálnu clutch-ku.  Má nadčasový dizajn, kvalitné spracovanie z lakovanej hovädzej kože a zažiarite s ňou pri akejkoľvek príležitosti !

 

Čo na to stylistka:

Žiarivá noc, žiarivé doplnky. Listová kabelka patrí do rúk každej párty maniačky! Tento základný kúsok od Louisa Vuittona  vás bude luxusne sprevádzať vírom nočných podnikov. Ohnivá červená sa môže nosiť v kontraste, ale aj tón v tóne. Červené minišaty, čierny overal, aj upnuté nohavice so zvýšeným pásom a crop topom. S touto extravagantnou listvkou si v rámci doplnkov vystačíte - viac klenotov už netreba.

 

Stav produktu:

100 %

Nádherná úplne nová "evening clutch" z ikonickej kolekcie bez známok nosenia.

 

katka luknar

Katka Luknárová

Inšpiratívna žena, ktorá vytvorila úplne nový koncept nakupovania vo svojom Boudoir Boutique neďaleko bratislavského Slavína. Môžete tu stráviť niekoľko hodín, a kochať sa v neskutočných hodvábnych pyžamách, kašmírových svetríkoch, jedinečných šatách, šperkoch, doplnkoch, drobnostiach... Aj nádherné niche vône a doplnky do domácnosti tu Katka má, skrátka - treba vidieť, zažiť. Pre ženy, ktoré už nakupujú inak a z obchodných centier majú husiu kožu:-)

 

"Celým menom LV Monogram Vernis Leather Sunset Boulevard Red bag, táto sexi malá bagetka je vytvorená zo slávnej LV lakovanej kože, rúčka je odnímateľná a následne môže kabelka slúžiť ako clutch, alebo organizér do kabelky."