VIVIENNE WESTWOOD ruksačik
VIVIENNE WESTWOOD ruksačik
Do aukcie venoval(a): CUBE SHOP
Originálna cena produktu: 495
Vydražená cena
300.00 EUR
Koniec aukcie: 02.06.2019 21:00
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: VIVIENNE WESTWOOD ruksačik
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

Farba: lososová

 

Veľkosť: 22 x 15 x 5 cm

 

Materiál: koža + kovová  reťaz

 

Detaily pre fajnšmekerky:

Vtipný ruksačik s vtipnou autorkou, ktorá doňho zakomponovala svoj obľúbený motív kosti pre psa:-) Kabelka od žijúcej legendy, kráľovnej módy a punku Vivienne Westwood je vyrobená z nádhernej kvalitnej kože. Tvorba Vivienne sa vyznačuje extravagantným dizajnom a preto si myslíme, že je tento rozkošný kúsok hot tromfom nášho Bazaaru.

 

Čo na to stylistka:

Elegantná, no zároveň hravá. Taká je Vivienne Westwood, aj kabelka/ruksačik pod jej značkou. Nosiť ju môžete takmer ku všetkému, je absolútne univerzálna. Hodí sa jednak k ležérnym džínsom a košeli, rovnako aj letným vzdušným šatám. Svojou formou by uniesla aj malé čierne.

 

Stav produktu:

100 %

Úplne nový ruksak, ktorý už len čaká na svoju chvíľu, aby zažiaril.  

CUBE

CUBE

Náš kabelkový a topánkový raj  CUBE predáva top značky ako  Vivienne Westwood, Marc Jacobs, DKNY, Michael Kors či Furla. V predajniach CUBE  Eurovea, Aupark, Avion a Bory MALL nájdete najširší výber kabeliek, peňaženiek, topánok a iných módnych doplnkov od svetových značiek. Alebo si urobte radosť online a popozerajte si niečo pekné na www.moloko.sk

 

"Všetky v redakcii sme sa do tohto ruksačiku zamilovali! Extravagantná Vivienne Westwood sa nezaprie, praktická a trendy zároveň. Kto ju získa!?"