CHANEL kabelka BOY BAG new medium
CHANEL kabelka BOY BAG new medium
Do aukcie venoval(a): Katarína Drobná
Originálna cena produktu: 4 650
Vydražená cena
2,750.00 EUR
Koniec aukcie: 10.06.2019 21:30
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: CHANEL kabelka BOY BAG new medium
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

Farba: koralovo červená

 

Rozmery: 28 x 18 x 9 cm. New medium je väčšia ako klasická Boy.

 

Materiál: jahňacia koža

 

Detaily pre fajnšmekerky:

Moderná klasika zrodená v roku 2012. Kolekcia sa volá BOY na počesť Boy Capela, ktorý bol životnou láskou Coco Chanel. Pikoška & biznis rada: insajderi a fashion odborníci tvrdia, že investícia do Chanel kabeliek je bezpečnejšia než napríklad do nehnuteľností či drahých kovov. Za posledných sedem rokov ich ceny totiž stúpli až o sedemdesiat percent! (naposledy Chanel zdražoval minulú jeseň a týka sa to aj línie Boy Bag) Dôležitý je aj certifikát originality, ktorý je k nej priložený, aby ste si mohli byť absolútne isté, že máte pravú Chanelku. Túto kabelku dražíte spolu účtenkou z obchodu z Dubaja a samozrejme certifikátom originality.

 

Čo na to stylistka:

Ikonický monogram, farba aj rebelské prevedenie. Chanel Boy bag už svojím názvom naznačuje, akým spôsobom ju treba nosiť. V ležérnom, mužským šatníkom inšpirovanom, no ženskosť zachovávajúcom štýle. Hodí sa rovnako k džínsom a bielej košeli, ako aj k trendy nohavicovému kostýmu. Kovová reťaz dodáva outfitu extravagantný nádych. Červená farba zase povestnú francúzsku eleganciu. Túto kabelku si môžete dať vždy, všade, stále budete hviezda a ešte ju zdedí vaša dcéra.

 

Stav produktu:

95 %

Kabelka ako lusk, tých päť percent sme dali dole len zo slušnosti, pretože bola vyvetraná maximálne tri krát. Ani stopy po používaní, ako nová, v originál krabici v hodvábnom papieri, voňavá, prekrásna.

katka

Katarína Drobná

Právnička a majiteľka jedného z najväčších luxusných bazárov v SR a ČR Katy's World Bazaar je jednou z najväčších milovníčok a znalkýň módy, aké poznáme. Ak by sme si niekedy mali kúpiť niečo zo skutočne hodnotných vysokých značiek, nakupovali by sme u nej. V Katy´s World Bazaar si totiž môžete byť isté, že kupujete iba originály v top kvalite.

 

"Kabelka v ťažšie dostupnom chevron prevedení (teda nie kocky, ale pásy.) Krásna neprehliadnuteľná koralová farba, stvorená na leto a rhutenium kovový hardware. Možno nosiť na ramene, ruke, cross... S hologramom vo vnútri a s komplet balením, čiže karta, dustbag, krabica, papier, stuha, kamélia a účet z butiku."