CHLOÉ kabelka MARCIE
CHLOÉ kabelka MARCIE
Do aukcie venoval(a): Petra Ficová
Originálna cena produktu: 1800
Aktuálna cena
603.00 EUR
Koniec aukcie: 14.12.2017 22:00
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: CHLOÉ kabelka MARCIE
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

FARBA
Oriešková

VEĽKOSŤ
43 x 35 x 14 cm
Rukoväte 40 cm

MATERIÁL
Koža

STAV PRODUKTU
85%
Málo nosená kabelka vo vynikajúcom stave, známky opotrebovania vidno len na rúčkach.

DETAILY PRE FAJNŠMEKERKY
Za Chloé hľadaj Gaby, presnejšie Gaby Aghion, krajčírku a Egypťanku, ktorá sa presťahovala do Paríža a vysnívala si vlastnú luxusnú značku. A nielen to, ona sa zaslúžila o nový moderný pojem pret-a-porter, teda ready to wear a začala navrhovať ležérne príjemné nositeľné veci na každý deň. Gaby riadila módny dom vyše tridsať rokov a jej dedičstvo je neskutočné - ikonické kúsky, ktoré nosia najkrajšie ženy šoubiznisu, plus kolekcia úspešných parfumov. Marcie bag je absolútnou klasikou tejto značky.

Petra Ficova PETRA FICOVÁ
"Veľmi rada prispejem touto kabelkou na Eva Charity Bazaar. Lebo verím v dobro, verím v charitu a verím, že ľudia by si mali pomáhať... akokoľvek a kedykoľvek."

Fotografka, žena s vycibreným vkusom, mama. Pred jej objektívom rady pózujú mnohé celebrity, napríklad Dara Rolins.

Très chic! Ikonická kabelka v ikonickom dizajne. Ak už Chloé, tak práve v tomto prevedení. Praktický rozmer aj farebnosť ju predurčuje k ultra modernému mestskému štýlu. Outfit pokojne dolaďte tón v tóne. Hnedé nohavice, hnedý kabát aj rolák.