Boris Hanečka mini šaty
Boris Hanečka mini šaty
Do aukcie venoval(a): Boris Hanečka
Originálna cena produktu: 900
Aktuálna cena
239.00 EUR
Koniec aukcie: 14.12.2017 22:00
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: Boris Hanečka mini šaty
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

FARBA
Čierno - biela

VEĽKOSŤ
36 (bude upravená na mieru úspešnej dražiteľky priamo návrhárom)
Celková dĺžka šiat: 70 cm
Dĺžka rukáva: 63 cm

MATERIÁL
polyester

STAV PRODUKTU
100%

Čisto nové sexi šaty zvesené z vešiaka priamo v Borisovom ateliéri.


DETAILY PRE FAJNŠMEKERKY
Boris je len jeden, a je dobre, že ho slovenská móda má. Venuje sa nielen navrhovaniu šiat, ale aj stylingu. Má za sebou množstvo módnych prehliadok na Slovensku aj v zahraničí, takisto prestížnych ocenení svojho talentu. Modely z jeho dielne vyhľadávajú známe aj neznáme ženy, nevesty a každá dáma, ktorá chce zažiariť na niektorom exkluzívnom podujatí. Jeho múzou je Lucia Hablovičová, ktorej neprehliadnuteľné róby vždy patria medzi to najkrajšie v Plese v opere.

Boris HaneckaBORIS HANEČKA
"Ó, šaty! Už ich vidím na svojej krásnej novej majiteľke! Odvážne do toho, šaty vám prispôsobím na mieru, aby vám sedeli ako druhá koža."
Boris patrí medzi slovenskú návrhársku špičku a je prepojený s EVOU telom i dušou. Jeho prácu môžete obdivovať často na našich stránkach, ale aj úspešných Slovenkách, ktoré oblieka. Jeho veci vyhľadáva dokonca aj operná diva Anna Netrebko! Boris je frajer a preto sme mu tento rok venovali celé špeciálne fashion vydanie. Takýto talent sa musí osláviť!

Originálny v kombináciách nekombinovateľného. Boris Hanečka je stálicou slovenskej módy. Šaty z kolekcie na jeseň/zima 2017 majú jasné posolstvo: Ruka hore, no luxusne, dámy. Rafinované priehľady na tylovom základe v prúžkovanom dezéne sú originálne prepojené so sexi čipkou. Štíhla postava je podmienkou nosenia:-)