GUCCI cross body kabelka
GUCCI cross body kabelka
Do aukcie venoval(a): Michaela Drobná
Originálna cena produktu: 1400
Aktuálna cena
645.00 EUR
Koniec aukcie: 14.12.2017 22:00
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: GUCCI cross body kabelka
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

FARBA
Čierna

VEĽKOSŤ
20 x 12 x 4 cm

remienok 51 cm

MATERIÁL
Koža

STAV PRODUKTU
100%
Nenosená, v pôvodnom obale a super stave. 


DETAILY PRE FAJNŠMEKERKY
Príbeh Gucci sa začal v dvadsiatych rokoch minulého storočia. Istý Guccio Gucci sa vďaka svojej vášni pre kone rozhodol založiť obchod s koženými doplnkami určenými pre jazdu na koni. Akú ďalekú cestu odvtedy značka prešla! Gucci kabelky nosila Jackie Onnassis, Grace Kelly aj Audrey Hepburn. Táto čierna kráska uzrela svetlo módneho sveta v roku 2016 a zožala taký obrovský úspech, že dnes ju už nikde nezoženiete.

MIŠKA DROBNÁ
"Decentná čierna kabelka s takýmto logom poteší každú fashionistku! Verím že poteší, aj pomôže."


Spolu so sestrou Zuzanou je Miška autorkou konceptu MAZUMIS. E shop ručne vyrábanej exkluzívnej gréckej módy si razí cestu k všetkým ženám, ktoré milujú módu a oceňujú kvalitu aj orginalitu. Čo kúsok, to must have!

Ako vidno, trend logománie stále pokračuje a táto nádherná kabelka je toho dôkazom. Konzervatívne duše siahnu po čiernej, ktorá pôsobí aj s logom stále luxusne. Gucci je zárukou kvality a listovú kabelku v tejto veľkosti využije každá žena aj v prípade, že je ruka hore!