evacharitybazaar logo color

ĎAKUJEME!

Výťažok EVA Charity Bazaar v ročníku 2019 sme venovali Nadácii Markíza, ktorej poslaním je meniť svet na lepšie miesto pre deti.

 Toto sme dokázali v roku 2019:

Celková vydražená suma 20 000 €

85 vydražených produktov

5007  zaregistrovaných užívateľov  

 

TOP ZNAČKY

kurier2

Náš šarmantný generálny partner v roku 2019 - sexi Renault Kadjar. Práve na ňom rozvážali naši kuriéri balíčky úspešným dražiteľkám.  

NAJVÄČŠIA BITKA

dara12

Najlepší fotosmartphone na svete – HUAWEI P30 Pro. Zaznamenal až 86 prihodení, výsledná suma 893 eur. A v jeho nádhernej farbe sme dražili aj toto sako od Lukáša Kimličku, ktoré navrhol pre Daru Rolins!

NAJHODNOTNEJŠÍ KÚSOK

BT9A8492

Chanel Boy Bag vo veľkosti medium. Vydražila sa za 2750 eur.

 

NAJIKONICKEJŠIE LODIČKY

BT9A8857

Pichliačové Louboutin sa „minuli“ za 335 eur.

 

SOFIA a ALEX (3)

alex-sofi.jpg

Dvojičky sa narodili predčasne a nedokážu chodiť, posadiť sa, rozprávať. Ich doposiaľ stanovená diagnóza je detská mozgová obrna. Každý malý pokrok ich stojí veľa úsilia a nespočetných hodín rehabilitácií, ktoré sú finančne náročné. Keď mali päť mesiacov, rodinu opustil ich otec.

Dvojičkám sme zaplatili rehabilitačný pobyt v ADELI Medical Centre v Piešťanoch, ktoré má vynikajúce výsledky.

 

 MIŠKO (5) 

misko

 

Má epilepsiu, centrálne spánkové apnoe, časté desaturácie neznámeho pôvodu a znaky autizmu. Je odkázaný na osobitnú prepravu autom, čo je potvrdené aj lekárskym posudkom. Potrebovali väčšie auto kvôli kočíku aj kyslíkovému koncentrátoru. Jeho mamina Patrícia je rozvedená, otec sa o deti nezaujíma. Postarali sme sa o auto, ktoré veľmi potrebuje na každodenný život a neustále cestovanie s Miškom za lekármi.

 

VIKI (4)

viki

 

Má neurodegeneratívne ochorenie centrálnej nervovej sústavy. Je ležiaca, nechodí, nerozpráva. Jej zdravotný stav sa nezlepšuje, lebo rodina jej nemôže poskytnúť potrebné rehabilitácie a cvičenia. Aj napriek ťažkej chorobe Viktorka robí svojim rodičom neskutočnú radosť každý deň. Viki sme zaplatili rehabilitácie a bezbariérovú úpravu bytu.

Toto sme dokázali v roku 2017:

Celková vydražená suma 17 462 €

75 vydražených produktov

1 105 003 kliknutí na www.evacharitybazaar.sk

2 697 zaregistrovaných užívateľov  

TOP ZNAČKY

V prvom ročníku boli najobľúbenejšie a najviac zastúpené značky Louis Vuitton, Gucci, Prada a Vivienne Westwood. Každá mala v aukcii po 5 kúskov!

kabela_cer2b.jpg

Červenú krásku CHANEL sme dražili doslova o dušu, celý mesiac od 15. 11. do 15. 12. 2017. Jej cena sa v záverečnom súboji zastavila na sume 2 930 €.

top-znacky1-dg_web.jpg

Šaty D&G sa
vydražili za
173 eur.

lodicky_web.jpg

Gucci lakovky sa minuli
za 180 eur.

ZAČALI SME POMÁHAŤ

Výťažok celej dražby sme v plnej výške použili na Srdce pre deti, charitatívny projekt denníka Nový Čas, ktorý spravuje Nadácia Pontis. Jeho hlavným cieľom je pomáhať zlepšiť životnú situáciu detí s vážnym zdravotným a sociálnym znevýhodnením. Vďaka úžasnej sume, ktorú vygeneroval prvý ročník sme pomohli mnohým rodinám a detičkám s ťažkým osudom.

vladimir-gorcik.jpg

Vladko pochádza z obce Dojč a má 8 mesiacov. Po komplikovanom pôrode mu diagnostikovali poškodenie mozgu. Rodičia však od druhého mesiaca začali so svojím synom cvičiť a lekári vyslovili nádej, že pri intenzívnej rehabilitácii sa Vladko bude môcť postaviť na nohy. Rodinu podporíme zaplatením terapií v hodnote 460 eur.

peter-tasky_web.jpg

Peťko má 1,5 roka a pochádza z Trnavy. Narodil sa predčasne a nebolo jasné, či vôbec bude žiť. Z najhoršieho sa síce dostal, ale jeho telo bolo napadnuté vírusom, ktorý poškodzuje mozog a zmyslové orgány, a tak Peťko istý čas nepočul. Má problémy pohybovať sa, a preto nevyhnutne potrebuje rehabilitácie. Pomôžeme mu zaplatením terapií v hodnote 640 eur.

eliska-orszaghova_web2.jpg

Trojročná Eliška z Mníchovej Lehoty sa narodila predčasne kvôli onkologickému ochoreniu jej mamy a trpí detskou mozgovou obrnou. Nedávno začala chodiť do škôlky, keďže však rodina nevlastní auto, každodenné dochádzanie je veľmi náročné. Pomoc pri financovaní automobilu vo výške 2 500 eur výrazne uľahčí situáciu malej Eliške, aj jej rodine.

 

karina-vojtassakova_web.jpg

Päťročná Karina zo Ždiaru trpí detskou mozgovou obrnou. Má za sebou dve operácie a od narodenia chodí na rehabilitácie, ktoré jej veľmi pomáhajú. Odporúča sa, aby ich absolvovala minimálne dvakrát do roka. Špecializované rehabilitácie sú však veľmi nákladné, Karinke preto pomôžeme sumou 1 800 eur.