O PROJEKTE

EVA CHARITY BAZAAR je unikátny online projekt magazínu EVA. Vďaka nemu spolu pomôžeme tým, ktorí to potrebujú a oslávime módu, našu nekonečnú inšpiráciu. Prvá online aukcia luxusného oblečenia a doplnkov pod záštitou značky EVA potrvá od 15.11. do 15.12. 2017. Spolu si budete môcť vydražiť 75 kúskov, ktoré do aukcie venovali úžasné ženy, osobnosti, hviezdy, milovníčky módy. Výťažok celej dražby sa v plnej výške použije na Srdce pre deti, charitatívny projekt denníka Nový Čas, ktorý spravuje Nadácia Pontis.
Dražiť môžete kedykoľvek a kdekoľvek, luxusné vychytávky za zlomok skutočnej ceny čakajú iba na vás. Využime príležitosť dávať tým, ktorí sú v núdzi a recyklovať krásu!


banner_1677x620_pomoz_detom.jpg

SRDCE PRE DETI

 
Srdce pre deti je charitatívny projekt denníka Nový Čas, ktorý spravuje Nadácia Pontis. Jeho hlavným cieľom je pomáhať zlepšiť životnú situáciu detí s vážnym zdravotným a sociálnym znevýhodnením. Záštita Nadácie Pontis je zárukou odovzdania každého získaného centa a prehľadného použitia vašej pomoci. Za 11 rokov svojej existencie  Srdce pre deti pomohlo viac ako 87 246 deťom a celková suma venovaná na pomoc deťom bola 2 655 085,77 €.