ambasador_placeholder_70.png

TÁŇA PAUHOFOVÁ

Ambasádorka Eva Charity Bazaaru je našou veľkou inšpiráciou a obľúbenou "modelkou." Radi ju fotíme, nielen pre očividnú krásu, ale aj pre to, čo nevidno. A práve TO bolo dôvodom, pre ktorý sme si ju vysnívali za tvár nášho charitatívneho projektu. Okrem toho je Tánička úžasná divadelná a filmová herečka, na ktorú sa môžeme pozerať kedykoľvek a vždy žasneme nad jej talentom a profesionalitou. Hollywood nám ju môže závidieť!

 

Šaty, ktoré majú dušu

BOSS Hugo Boss šaty s kvetinovou potlačou, ktoré dajú vyniknúť krivkám a schovajú nedostatky. Dnes je už síce nemecká značka Made in Italy, ale dobré strihy a krásne klasické kúsky zostávajú.

A máme k nim aj bonus navyše: Krásny príbeh, keďže práve v nich Táňa prevzala ocenenie „Dosky“ za postavu Manon.

pauhofova_980x551_.jpg

Komu chceme pomôcť

Srdce pre deti je charitatívny projekt denníka Nový Čas. Pomáha už vyše desať rokov a jeho hlavným cieľom je zlepšiť životnú situáciu detí s vážnym zdravotným a sociálnym znevýhodnením.  Srdce pre deti počas svojej existencie pomohlo vyše 80 000 tisíc deťom, ktorým rozdelilo viac než 2 600 000 eur a my chceme túto sumu navýšiť! Každé euro, ktoré zaplatíte za svoj vydražený kúsok, poputuje deťom, ktoré čakajú na rehabilitácie, rôzne pomôcky, špeciálne vycvičených psíkov, liečebné procedúry, ale aj úplne základné veci ako sú strecha nad hlavou, teplo či jedlo. Záštita Nadácie Pontis je zárukou odovzdania každého získaného centu a prehľadného použitia vašej pomoci. Spolu vyzbierame parádnu sumu, ďakujeme!